automatyka

Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń elektrycznych i sprzętu z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy aparaturę sterowniczą m.in.: programatory czasowe, regulatory natężenia oświetlania, przekładnie prądowe i regulatory temperatury oraz aparaturę pomiarową wykorzystywaną w zakładach produkcyjnych, domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Sprzedajemy liczniki energii elektrycznej, watomierze, amperomierze i woltomierze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą automatyki przemysłowej sklepu Grochowicz w Łowiczu, która obejmuje także przekaźniki styczniki, wyłączniki, automaty zmierzchowe i schodowe.

Styczniki

W asortymencie znajdują się styczniki prądu przemiennego, stałego, modułowe i pomocnicze. Przygotowaliśmy też produkty, które wykorzystywane są w domach jednorodzinnych, zakładach pracy, w dźwigach i różnego rodzaju maszynach budowlanych, urządzeniach modułowych, silnikach elektrycznych i urządzeniach grzewczych. Styczniki są też niezbędne do pracy mniejszego sprzętu, m.in. lamp, wentylatorów i pomp. Mamy przekaźniki bistabilne grupowe, sekwencyjne i on-off oraz przekaźniki kontroli, wykorzystywane w biurach, halach produkcyjnych i na klatkach schodowych. Oferujemy pomoc przy wyborze stycznika o odpowiedniej kategorii pracy, parametrach montażu i rodzaju napięcia.

Automaty zmierzchowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo automaty zmierzchowe służące do włączania i wyłączania różnego rodzaju odbiorników, zależnie od pory dnia i natężenia światła. Produkty te są wyposażone w fotorezystor, który na podstawie analizy ilości docierającego do niego światła załącza lub wyłącza przekaźnik. Ten z kolei doprowadza energię do włącznika oświetlenia. Automaty zmierzchowe często znajdują się na witrynach sklepowych, billboardach, a także stosowane są w ogrodach i parkach oraz wzdłuż ścieżek i dróg wjazdowych. Oferujemy też automaty schodowe instalowane w garażach, w firmach i na klatkach schodowych.