systemy wentylacji

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment wentylatorów przemysłowych. Mamy produkty, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju obiektach, m.in.: halach przemysłowych, warsztatach, biurach, centrach sportowych, bibliotekach i restauracjach. Oferujemy modele do pomieszczeń zapylonych, łatwo kurzących się, a także w których emitowane są substancje łatwopalne, gazy oraz powstają trociny i wióry. Sprzedajemy wentylatory osiowe polecane do garaży i parkingów podziemnych oraz promieniowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, dzięki czemu mogą być stosowane np. w hutnictwie.

Wentylatory domowe

Zakupią u nas Państwo wentylatory domowe, w tym wentylatory podłogowe w trwałych, metalowych korpusach oraz modele, które można zamontować na ścianie, dachu oraz kolumnowe, stojące i na kółkach, zapewniających mobilność produktu. Mamy ciche wentylatory łazienkowe natynkowe, ścienne i sufitowe z wyłącznikami czasowymi oraz pokojowe i biurkowe modele. Przygotowaliśmy różne rodzaje wentylatorów w wielu rozmiarach i z dodatkowymi funkcjami, m.in. sterowaniem pilotem. Doskonale wiemy, że tego typu produkty mogą okazać się wybawieniem w czasie letnich upałów, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w Łowiczu.

Montaż wentylatorów

Zajmujemy się montażem wentylatorów w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach, fabrykach i zakładach przemysłowych. Oferujemy montaż wentylatorów dachowych, ściennych i systemów wentylacji. Wszystkie usługi świadczą doświadczeni profesjonaliści, którzy dopasują technikę montażową i typ urządzenia zgodnie z Państwa potrzebami. Zapewniamy profesjonalną i terminową realizację projektu. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie do konkretnego pomieszczenia i budynku. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy z Łowicza i okolic!