fotowoltaika

Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem i montażem fotowoltaiki w Łowiczu. Zakup własnych paneli fotowoltaicznych pozwalają na niezależność energetyczną ze względu na własny prąd, zapas energii oraz na duże oszczędności. Zapewniamy bezpłatną konsultację obejmującą dobór paneli i projekt, dowóz i montaż, a także ich serwis. Pomagamy w uzyskaniu dotacji i finansowania instalacji. Proponujemy Państwu najlepsze falowniki znanych marek, które zamieniają prąd stały w zmienny i zliczają wyprodukowaną i przesyłaną do sieci energię. Oferujemy inwertery Fronius, Kaco, Abb i Solaedge z wbudowanym modułem WI-FI. Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne i firmy z Łowicza i okolic.

Panele fotowoltaiczne

W przygotowanej ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne najlepszych producentów. Sprzedajemy panele Q Cells, Bruk-Bet, Bauer, Ja Solar, Winaico i Sharp. W naszym asortymencie mamy przede wszystkim panele monokrystaliczne wyprodukowane z pojedynczego kryształu krzemu. Są bardziej wydajne w porównaniu do ogniw polikrystalicznym, ponieważ pracują całościowo, także kiedy ich fragment znajduje się w cieniu. Zależnie od modelu, na panele fotowoltaiczne udzielamy 10-letniej, a nawet 25-letniej gwarancji. Zajmujemy się dystrybucją modeli o różnej mocy, m.in. 380Wp, 450 Wp i 540 Wp.

Montaż fotowoltaiki w Łowiczu

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące projektowanie i montaż fotowoltaiki. Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji naziemnej oraz dachowej. Proponujemy Państwu wysokiej jakości okablowanie, służące do połączenia modułów fotowoltaicznych oraz podłączenia przemiennika prądu. Mamy trwałe, trudnopalne kable solarne, odporne na działanie środków zasadowych, kwasów, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne przez śnieg czy grad. Wykonujemy montaż fotowoltaiki na dachach skośnych i płaskich oraz na gruncie. Prowadzimy również serwis fotowoltaiczny. Dostarczamy chroniące przed przepięciami ograniczniki, które odpowiadają za gaszenie napięcia udarowego.