Jesteśmy dystrybutorem osprzętu elektroinstalacyjnego producentów Schneider, Simon i Karlik. Sprzedajemy produkty spełniające najwyższe wymagania budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Oferujemy akcesoria w różnym stylu i szerokiej kolorystyczne o bogatej funkcjonalności. Mamy łączniki, ramki i gniazda zasilające, telefoniczne i medialne. W naszym asortymencie znajdą również Państwo gniazda Legrand służące do sterowania oświetleniem, roletami i temperaturą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i odwiedzenia sklepu w Łowiczu.

Gniazda elektryczne

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór gniazd elektrycznych popularnych producentów, m.in. gniazd zasilających firmy Schneider z serii Asfora. Sprzedajemy gniazda pojedyncze i podwójne i 2-biegunowe w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy produkty z przesłoną, do montażu podtynkowego z wykończaniem lśniącym i matowym, a także wyposażone w gniazdo ładowarki USB. Schneider oferuje też gniazda komputerowe, telefoniczne, antenowe i głośnikowe. Polecamy Państwa uwadze gniazda elektryczne Kalik z serii Deco. Produkty te wyróżniają się ciekawym designem i o różnej funkcjonalności, m.in. bryzgoszczelne, z uziemieniem i klapą dymną.

Włączniki elektryczne

Sprzedajemy nowoczesne i stylowe włączniki elektryczne Simon, m.in. z serii Detail, Basic, Nature i Touch. Dostarczamy też niezbędne kable i przewody potrzebne do ich instalacji. Dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się linia Simon 82 Detail o unikalnym kształcie i szerokim wyborze ramek w różne wzory. Firma oferuje również modele z drewnianą i kolorową podstawą oraz fluorescencyjnym podświetleniem. Proponujemy Państwu nowoczesne produkty z obsługą KNX, która to pozwala na sterowanie oświetleniem przy pomocy wygodnego panelu dotykowego. Producent ma w ofercie modele wyposażone w funkcje przesyłania multimediów za pomocą Bluetooth, USB, VGA lub mini-jacka. Dzięki asortymentowi firmy Simon, z łatwością dobiorą Państwo łącznik stanowiący idealne uzupełnienie różnych wnętrz.